GERDA PILATES, PSAP (Pilates School Approval Program) ONAYLI BİR PILATES OKULUDUR.

PSAP, bir PMA (PILATES METHOD ALLIANCE) PROGRAMIDIR.

Gerda Pilates olarak amacımız, sadece nasıl Pilates yapacağınızı göstermek değil,

Pilates yardımı ile insanlara nasıl yardımcı olabileceğinizi de öğretmektir.

Gerda Pilates, size, orjinal olarak Pilates Metod Alliance (PMA)  tarafından geliştirilen ve tüm dünyada standart olarak kabul gören Pilates Eğitmenlik Sertifika sınavını alabilecek seviyeye gelmenizi sağlayacak Pilates Eğitmenlik Eğitimi vermektedir.

Tüm modüller (Anatomi-Biyomekanik-Postür Analizi-Reformer-Matwork-Cadillac-Chair ve Barrels) başta olmak üzere, gözlem ve pratik saatleri dahil 450 saatlik toplam bir programı içeren bu eğitim sonunda, PMA sınavı için hazır duruma geleceksiniz.

Gerda Pilates Sertifika Programı, orjinal yaratıcısı Joseph Pilates’in metoduna bağlı kalınarak IT Gerda Ergül tarafından geliştirilmiştir.

New York merkezli Pilates Academy International okulundan Pilates Eğitmen Eğitmeni (IT) diplomasını almaya hak kazanan Gerda, İstanbul, Kemer Golf&Country Club içerisinde ülkemizin ilk Pilates Okulunu kurmuştur.

Pilates Academy International, Balance Body ve Stott Pilates eğitimleri alan Gerda, bu ekollerden etkilenmekle beraber okulunda, kendi müfredatını uygulamaktadır.

Tiran, Voyo Kushi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü mezunu olan ve Atletizm 300m ve 400m Engelli branşlarında Balkan Rekorları bulunan Gerda, Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından 1. ve 2. derece Pilates Eğitmenlik Sertifikası almış ve Federasyon kurslarında da eğitmenlik yapmıştır.

Bu deneyim ve nitelikler altında yaratılan, kapsamlı ve güvenilir Pilates Eğitmenlik Programı, eğitmen adaylarının tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Hosting: Tüm kursları kendi stüdyonuzda düzenleyebilmek için bizimle temasa geçmeniz yeterlidir.(212) 322 33 63

Bir Önceki Menü İçin